ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Jak to chodí v knihovně
Děti z 1. B se při své návštěvě městské knihovny dozvěděly, jak se v knihovně správně chovat, jak si knihy půjčovat.

Také jim paní knihovnice vysvětlila, že i knihy v knihovně někde „bydlí", mají svou „adresu", tedy že mají své přesné místo, podle kterého se pak snadno najdou. Vědomosti získané od paní knihovnice si děti ověřily během questu a získaly za odměnu pěkný dětský časopis.   

 

„Čtenáři" v solné jeskyni
V pondělí po jarních prázdninách se prvňáčci vypravili do solné jeskyně. Slevový kupón získali jako dárek při akci „Pasování na čtenáře" v městské knihovně. Při této ozdravné a příjemné hodině si děti poslechly četbu z knihy Knihožrouti, kterou jim též darovali  knihovně. 

tř. uč. H. Havlíčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.