ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žákyně 8. třídy navštívily v rámci praktických činností výstavu „Z pohádky do velkého světa", kterou připravilo Městské muzeum.

Během této prohlídky dívky poznávaly, jak se kdysi žilo na hradech, a srovnávaly tehdejší život se současností.  Tato interaktivní expozice skrývala etiketu slušného chování, setkávání, stolování a odívání. Naučily se nejen správně prostírat stoly, ale i vázat kravatové uzly.  Některé se převlékly do pohádkových kostýmů a zkusily přenést do dobového děje. Odpolední interaktivní výuka byla pro děvčata praktickým zpestřením teoretických znalostí z vyučovacích hodin a všechny si ji vysloveně užily. Děkujeme za dobrý nápad realizátorům této výstavy - Městskému muzeu a autorce koncepce MgA. Martině Minárikové, která nás na výstavu pozvala. 

Mgr. Edita Vaňková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.