ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Spaní ve škole se uskutečnilo z pondělí 19. na úterý 20. prosince a odehrála se zde spousta srandy a zábavy.

Poté, co jsme se v 17:00 sešli před školou, vybrali jsme si místo na spaní a šli péct pizzu k večeři. Každá skupinka si vytvořila vlastní těsto a na ni pak dala kečup, salám, sýr a další dobroty. Po večeři následovala výroba papírové hvězdy se zlatým nebo stříbrným postřikem. Nastalo to, na co jsme se nejvíc těšili – týmová soutěž. Paní učitelka napsala čísla na tabuli, my je měli hledat po škole a zapsat, kde se nacházejí. Po soutěži, vydýchání a předání sladkých odměn nastala stezka odvahy, která vedla v naprosté tmě sklepem. Vzhledem k celkem pozdní hodině jsme se převlékli do pyžama a paní učitelka nám k usínání pustila film Anděl páně. Ráno ke snídani bylo hodně sladkých dobrot od spolužáků i od paní učitelky. Užili jsme si to a za to paní učitelce Jahelkové a paní vychovatelce Prouzové moc děkujeme.

Adéla Kühnelová a Petr Škop

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.