ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Předvánoční čas ubíhá pro děti velice pomalu, proto je třeba najít způsob, jak jej zaplnit a zároveň se naladit na tu správnou atmosféru.

Naše škola již tradičně nabízí nejmladším žákům předvánoční dílny, kterých i se i letos zúčastnilo 62 dětí. Paní vychovatelky i učitelky trochu vypomohly, aby pod šikovnýma rukama mohly na jednotlivých stanovištích vzniknout předvánoční výzdoby skleněných andílků, hvězdiček do oken, ale i svícnů na stůl a stromečků na dřevěných podstavcích, jež náramně vynikají na poličkách. Vlastnoručně vyrobené dárečky jsou o to hodnotnější, že byly vyrobeny s láskou, a tak jistě pod stromečkem potěší nejednoho rodiče.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.