ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve školní družině

Pomalu ale jistě se blíží adventní čas – nejkrásnější dny v zimním čase.

A tak se i děti z 1. B a 4. A školní družiny těší a připravují si vánoční výzdobu. Začaly s krásnými třpytivými andílky a k tomu si sami vyrobily papírové betlémy dle své vlastní představy. Tvoříme každý den, tak až přijde ten správný čas k rozsvícení vánočního stromu, bude svátečně ozdobena a naladěna i naše škola!

Markéta Hošková, vychovatelka


Advent už klepe na dveře ve 4. A
Pro děti ze 4. A  se stalo již tradicí, že v pátek před první adventní nedělí vyrábí ve škole adventní věnec. Stejně tak i letos se ve třídě rozvonělo jehličí a za zvuků vánočních koled vznikly nádherné předvánoční dekorace. 

Mgr. Kateřina Křivánková

Zdobení vánočního stromku na náměstí

Letos si děti z 1. B ve školní družině připravily a vyrobily bílo-stříbrné andílky z papíru, aby tak mohly přispět k vánoční výzdobě na náměstí.  Každý podle své fantazie a tak rozmanitost andílků je veliká! Sami se můžete přesvědčit při zimních procházkách náměstím. 

Markéta Hošková, vychovatelka

 

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.