ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 Dne 8. listopadu se 9. třídy zúčastnily přednášky o trestní odpovědnosti mládeže od 15 let. Zároveň  zástupce této školy Mgr.et Bc. Josef Vrbata představil i tuto školu, zaměření - obory školy, předměty, kterým se zde vyučuje, internát, kroužky a i finanční podporu na studium. Ve třídě jsme se ještě seznámili s našimi právy při sebeobraně.

Po skončení přednášky jsme se přesunuli do tělocvičny a společně ještě s žáky 8. třídy jsme sledovali dovednosti sebeobrany 3 žáků této školy. Jeden z nich byl i bývalým žákem naší školy. Předvedli nám různé druhy chvatů, jak se bránit napadení - útoku se zbraní i bez zbraně, byly k vidění i prvky z juda i karate. Nakonec jsme si mohli vyzkoušet sami pár chvatů z bojového umění. Není to jednoduché umět to tak, abychom při tom nikoho nezranili. Moc se nám přednáška i ukázky líbily a jsme rádi, že tato akce byla pro nás připravena. 

Aneta Zapletalová a Veronika Kadová - žákyně 9. A

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.