ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dva předprázdninové dny 24. a 25. října, prožila třída 4. B v oblasti východních Krkonoš v Horním Maršově.

Pobytový výukový program plný zážitků, her a přírody splnil naše očekávání. Třída je totiž početnější o jednoho nového žáka a novou třídní paní učitelku. A tak jsme program pojali jako adaptační a seznamovací s prvky enviromentální výchovy. Snažili jsme se naučit týmové práci, zažili pocit spolupráce, povídali jsme o respektu vůči druhým, diskutovali o smyslu ochrany životního prostředí, o našich možnostech v oblasti třídění odpadů, o dopadu liknavého přístupu k přírodě.
Určitě se do Krkonoš vrátíme a za hezkého počasí, které nám tentokrát nepřálo, vyjdeme i na delší túru. I tak se nám pobyt moc líbil a máme o čem přemýšlet. Jak se chovat k přírodě, k sobě a jak naplnit  heslo paní učitelky:“…aby se nám tady všem dobře žilo…“ (ve třídě – pozn.) 

tř. učitelka Elena Lahučká

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.