ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V rámci mezipředmětových vztahů management, volba povolání a praktické činnosti,

navštívili žáci 8. a 9. ročníku v polovině října v Hostinném, společnost KŘENEK FOREST SERVICE s.r.o., která má exkluzivní zastoupení od firmy PONSSE pro prodej a servis jejich výrobků v České a Slovenské republice.  V úvodní části byla připravena krásná prezentace, při které jsme se seznámili se vznikem firmy a spoluprací s firmou PONSSE. Dozvěděli jsme se, že společnost je významným dodavatelem strojů na těžbu dřeva a zajišťuje těžbu dřeva v prvotřídní kvalitě po celé České republice.
Po pohoštění (čaj, sušenky) a předání dárkových předmětů, jsme se rozdělili do skupin a vyplnili testy ohledně firmy. Během toho co se vyhodnocovaly testy, jsme se podívali do dílny, kde se repasovali stroje, které se po opravení vyzkouší a prodají zájemci. Po prohlídce dílny byly vyhlášeny nejlepší skupiny, které byly ohodnoceny hezkými cenami s logem PONSSE (čepice, trička,….). Nakonec následovala přehlídka oblečení, jak pracovního, tak na volný čas. Chtěli bychom poděkovat rodině Křenkovým, že nám umožnila prohlídku jejich firmy a za důkaz, že nic není nemožné.

Matěj Poličanský, Vojta Antuš


Poděkování patří vedení společnosti KŘENEK FOREST SERVICE s.r.o., jmenovitě paní Křenkové a panu Křenkovi, kteří žákům představili servisní provoz a ukázali jim, že uskutečnit si svůj sen je možné.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.