ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V tyto podzimní dny se druháčci vypravili do dvorské knihovny Slavoj. Po příchodu jsme se postavili, abychom slavnostně přivítali princeznu Pohádku.

Představila se nám, začala si číst a najednou -  z ničeho nic - usnula. To ji začaroval zlý Nečterád! Za chvíli přišel princ Komiks a jal se Pohádku zachraňovat. Nebylo to jednoduché, jak už to tak bývá, musel splnit tři úkoly. A my  - když už jsme v té knihovně byli  – jsme mu s těmi úkoly pomohli.  Statečný Komiks naštěstí věděl o kouzelné knize, ve které jsme nakonec našli to správné zaklínadlo na probuzení princezny Pohádky. Všichni pomocníci pak dostali od princezny za odměnu klíč, aby nezapomněli, že svým čtením mohou odemknout mnohé zajímavé příběhy schované v knížkách…
Děkujeme zaměstnancům knihovny za další povedenou akci, moc se nám líbila! 

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.