ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 27. 9. čekalo na žáky druhých tříd překvapení. V rámci dopoledního vyučování přišli do školy strážníci MĚSTSKÉ POLICIE – pan Karban a pan Šolc. Povídali si s dětmi o správném chování chodce v silničním provozu. Vysvětlovali dopravní značky, spoustu z nich děti znaly z prvouky. Dále se děti dozvěděly, jaké vybavení strážníci mají, většinu věcí si mohly také vyzkoušet. Novinkou bylo poskytování první pomoci na figuríně. Děti si vyzkoušely umělé dýchání a masáž srdce.
Moc děkujeme za krásnou a poučnou besedu a těšíme se na další návštěvu strážníků ve škole.

Mgr. I. Pešťáková, Mgr. L. Buřvalová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.