ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Na ZŠ Podharť proběhla část celoměstských sportovních her.

Pořádali jsme dvojdisciplínu lezení po umělé stěně a stolní tenis. V kategorii starších dětí závodila družstva ZŠ Podharť, ZŠ 5. května, ZŠ Schulzovy sady A a B, ZŠ Strž a Gymnázium DK. V mladší kategorii jsme byli ochuzeni o iniciátora her ZŠ Strž. A jak se dařilo našim borcům? Výtečně – získali jsme zlatou a stříbrnou medaili. Tímto nezbývá než poděkovat všem sportovcům a podpůrnému týmu rozhodčích z řad dětí.

Mgr. Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.