ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý ráno 16. června se žáci druhých tříd sešli na vlakovém nádraží. Vyrazili směr Bílá Třemešná, kde se občerstvili v místní cukrárně a pohráli si na dětském hřišti.

Naším cílem byl Hotel pod Zvičinou. Příjemnou lesní cestou jsme asi po hodině chůze došli do hotelu. Před obědem jsme se ubytovali v útulných pokojích a odpočinuli si po túře. Po obědě naše cestování pokračovalo na Zvičinu. Náročné stoupání jsme všichni zvládli. Odměnou byl krásný pohled na Dvůr Králové nad Labem a Krkonoše. Cesta zpět už byla příjemnější. Po návratu jsme měli osobní volno. Každý využil čas podle svého zájmu. Po večeři nám další program pokazilo počasí. Byl silný déšť a bouřka. Večerní aktivity musely pokračovat uvnitř. Ráno pršelo a nepřestalo až do našeho odjezdu. Po snídani nás čekal úklid pokojů. Dopoledne jsme trávili v herně, nákupem suvenýrů a plněním netradičních úkolů. Před odjezdem jsme si v pláštěnkách prošli přírodovědnou stezku. V patnáct hodin si pro nás přijeli natěšení rodiče. I přes nepřízeň počasí se nám výlet moc líbil. Těšíme se na další společné výlety a výpravy mimo školu. 

Mgr. Miroslava Kubicová a Mgr. Danuše Šrámková 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.