ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

V úterý 14. 6. se vypravily obě první třídy na svůj první společný školní výlet. Ráno s dobrou náladou a trochu nepříznivým počasím jsme nasedli do autobusu, zamávali rodičům a vyjeli.

Těšili jsme se na plavbu lodí Jiřího z Poděbrad. Po vydatné svačince, o kterou jsme se podělili s místními kačenkami, jsme se nalodili a vypluli. Nikdo naštěstí netrpěl mořskou nemocí a tak jsme se v pořádku vrátili do přístavu. Pokračovali jsme prohlídkou parku města Poděbrady, kde jsme navštívili prameny a pozorovali fontány. Přiblížila se dvanáctá hodina, počasí se zlepšilo. Začalo nám svítit sluníčko, které nás provázelo až do Ostré. S paní průvodkyní jsme si nejprve prošli celou vesničku a poslechli si vyprávění o jednotlivých řemeslech. Následoval nákup grošů a hurá na vyrábění. Velký úspěch u dětí mělo rýžování zlata, výroba loutek, mýdel i vyřezávání… Pedagogický dozor zaujala nejvíce místní hodovna, kde se připravují pokrmy a nápoje z biopotravin. Nikomu se nechtělo domů, ale už byl čas odjezdu. Z výletu jsme byli nadšení a už se těšíme na další!!!

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Nikola Prouzová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.