ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ráno 30. května jsme se sešli i s koly před školou. Pršelo, a tak jsme chvíli čekali v klubu, než přestane.

Po 9 hodině jsme vyrazili směr Vítězná, Hájemství, Slučí kameny, přehrada Les Království až do Bílé Třemešné. Cestou jsme zdolali několik kopců. Kolem poledne jsme dorazili do restaurace U Šmídů, kde jsme se notně posilnili. V nedaleké cukrárně jsme si koupili něco sladkého na zub. Čekala nás ještě poměrně dlouhá cesta, a tak jsme vyrazili dál. Minuli jsme rybník Zátluky a dále lesními cestami jsme dorazili až na Ježkov. K večeři jsme si připravili špagety. Celý večer jsme si hráli, poseděli jsme u ohně a nakonec unaveni jsme zalehli do spacáků. Ráno nás čekala bohatá snídaně připravená našimi maminkami, poklidili jsme a znovu jsme se vydali na cestu. Trasa vedla přes Doubravici, Zálesí, přes křížovou cestu v Žirči, Stanovice až do Choustníkova Hradiště, kde jsme si dali oběd. Poseděli jsme, odpočinuli si a vyrazili přes Ferdinandov, Kocbeře, Komárov kolem Hartského potoka zpět ke škole. Nakonec jsme urazili skoro 60 km. 

žáci 7. B

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.