ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Naše škola se ve čtvrtek a v pátek 9. a 10. června zúčastnila Studentského festivalu divadla, hudby a tance,na kterém účinkovali žáci a učitelé Mezinárodní konzervatoře Praha.

Festival probíhal na několika místech ve Dvoře Králové nad Labem. V Hankově domě, na náměstí Václava Hanky, v aule, tělocvičně a na zahradě Gymnázia. Byl zahájen slavnostním průvodem žáků dvorských škol od Šindelářské věže na náměstí T. G. Masaryka, kde nás přivítali organizátoři akce. K žákům promluvil starosta Jan Jarolím, ředitel gymnázia Petr Minář, senátor Jiří Hlavatý, herec Vlastimil Harapes a herečka Veronika Žilková.
Naši nejmenší žáci byli na pohádkovém muzikálu Modroočko, starší pak na Komedii o Libuši a dívčí válce. Dále jsme si užili koncert Marcely Březinové a mladých hvězd popu
z konzervatoře. Odpoledne se nejstarší žáci ještě vrátili na taneční workshop a literární pořad s autorem Jiřím Žáčkem. Děti si užily divadlo, hudbu a tanec, ale i sbírání autogramů Veroniky Žilkové, Martina Severy, Zdeňka Žáka, Miroslava Dvořáka a mnohých dalších. 

Mgr. Marta Mokrá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.