ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 25. května jsme vyjeli vlakem do Železného Brodu, kde jsme přestoupili na autobus,

který nás dovezl do Harrachova. Po příchodu do horského hotelu Skicentrum jsme se ubytovali a odpočinuli po náročném nastupování a vystupování. Následovala cesta na Mumlavské vodopády, kde jsme se osvěžili, ale našli se i tací, kteří do vody skočili. Po vykoupání byla zahájena výprava do dlouhého a prudkého nekončícího kopce. Přes Mumlavskou skálu jsme došli dál, než bylo plánováno, ale to nám vůbec nevadilo. Na vrcholu kopce byla vytvořena p. uč. Prouzovou fotodokumentace. Utrmácení jsme se vrátili do hotelu a v 18:00 nás čekala vydatná tříchodová večeře, která se skládala z polévky, hlavního chodu a dezertu … mňam.

Další den v 7:30 byla snídaně formou tzv. švédských stolů, kde byly klobásy, vajíčka, koblihy a další dobroty a nechybělo ani pečivo. Po snídani nás vyvezla lanovka na Čertovu horu, ze které jsme šli 18 km túru přes okolní vesnice Studenov, Hranice a Hleďsebe. Na konci okruhu jsme došli zpět k lanovce, kde jsme měli možnost vyzkoušet obří barevnou trampolínu, která vypadala jako peřina, i chůzi po laně. Zpět na hotel jsme se vrátili na večeři a ještě jsme si venku zahráli spoustu her.
V pátek jsme si sbalili své saky-paky a vyrazili do Monkey parku. Někteří šli ihned na bobovou dráhu a několik vybraných žáků vyrazilo na lanový park, který všichni zvládli. A co bylo nejlepší, byli jsme na ní ÚPLNĚ PRVNÍ, protože byla nově otevřená a zvětšená. Poté jsme se opět vydali na dlouhou cestu do našeho malého městečka a shledali se s rodiči. Děkujeme p. uč. Jahelkové a Prouzové za příjemný pobyt v Harrachově.

za třídu sepsaly Karolína Hošková a Kateřina Demlová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.