Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Od pondělí 17. května 2021 budou bez rotací fungovat na naší škole všechny třídy 1. a 2. stupně.

• Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k testování žáků a studentů s účinností od 17. května 2021 se mění oproti současnému stavu tak, že se frekvence preventivního antigenního testu bude konat jedenkrát týdně v první den osobní přítomnosti žáka ve škole.
  • Preventivní test se vždy provádí bezprostředně po příchodu do školy.
  • Ruší se povinnost homogenních tříd a skupin.
  • Ve školní družině a školním klubu se ruší povinnost homogenních oddělení a skupin.
  • Ve vnitřních prostorech školy pak platí nadále povinnost nosit ochranu nosu a úst (respirátor či chirurgickou roušku)
  • Ve venkovních prostorech při zachování odstupu 2 metru od jiných osob není povinné nosit ochranu nosu a úst. Při vycházce nebo pobytu na školní zahradě tedy žák nemusí mít ochranu nosu a úst, pokud dodrží odstup 2 metry od jiných osob.
  • Individuální konzultace pro žáky, u kterých je osobní přítomnost ve škole nutná z důvodu klasifikace, budou probíhat po domluvě s vyučujícím ve venkovních prostorech atria školy.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.