ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Vážení rodiče,

dle metodického pokynu ze dne 8. 2. 2021 hlavní hygieničky České republiky platí od 12. 2. 2021 jednotný postup při rozhodování o nařízení karanténních opatření.

Šetřením se zjistí, že jak osoba, u které bylo laboratorním vyšetřením prokázáno onemocnění COVID-19, tj. přítomnost SARS-CoV-2, tak i osoba, která byla v úzkém kontaktu s touto pozitivní osobou, měly po celou dobu tohoto kontaktu nasazenou náležitou ochranu dýchacích cest (např. jednorázová rouška nebo respirátor), nebo dodržely při krátkodobém sejmutí této ochrany větší vzdálenost (nad 2 metry), nenařídí této osobě v úzkém kontaktu karanténu, a to za předpokladu, že tato osoba nemá žádné příznaky onemocnění COVID-19.

Za náležitou ochranu dýchacích cest se NEPOVAŽUJE improvizovaná ochrana nosu a úst např. šálou, šátkem či látkovou rouškou.

Nejedná se o zákaz nošení této ochrany, ale jde o zpřísnění pravidel. Pokud budou mít žáci látkové roušky, bude se jednat o karanténu celé třídy, pokud se u některého žáka objeví pozitivní test na COVID-19.

Z tohoto důvodu Vás žádáme o vybavení Vašich dětí jednorázovou rouškou nebo respirátorem při prezenční výuce v budově školy.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.