ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Vážení rodiče,
ve středu dne 18. 11. se žáci z 1. a 2. třídy vrací zpět do školy, výuka bude probíhat podle upraveného rozvrhu.

Družina bude otevřena ráno od 6,15 hod., odpoledne do 16,30, v pátek do 16,00 hod. Prosíme Vás, abyste posílali do školy pouze děti, které nejeví známky jakéhokoli onemocnění. Všichni žáci budou mít u sebe sáček a 2 roušky, které je nutno používat po celou dobu přítomnosti ve škole. Obědy si můžete objednat, dezinfekce bude zajištěna. Věříme, že se Vaše děti těší do školy a na své vyučující, které pro ně s radostí chytají návrat do prezenční výuky a nemohou se dočkat, až je opět uvidí tváří v tvář.

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.