ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že nejspíš budou otevřeny školy v upraveném režimu od 25. 5., rádi bychom zmapovali počty žáků, kteří mají zájem o návrat do školních lavic. Zatím se hovoří o 1. stupni a případných konzultacích na 2. stupni, výuka prezenční formou však bude nepovinná. K sestavení rozvrhu potřebujeme, abyste nahlásili třídním učitelům na obou stupních, zda budete či nebudete mít zájem pro Vaše dítě/děti o výuku ve škole (na 1. stupni - maximálně 4 vyučovací hodiny denně ), nebo konzultace (budou-li schváleny pro žáky 6. - 9. ročníku). Zprávu nám prosím podejte nejpozději do 15.5. Děkujeme   

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.