khkV letošním školním roce se nám opět podařilo získat grant z Královéhradeckého kraje, který nám dopomohl nejen k lepší vybavenosti pro výuku výchovy ke zdraví, ale i zpestření výuky výchovy k občanství.

Pro tělesné aktivity mohly být zakoupeny i méně tradiční balanční pomůcky, které žáci využívají při hrách podporujících spolupráci ve dvojici i ve skupinách. Jsou uplatněny při činnostech podporujících zdravotní tělesnou výchovu, dostávají se však do rukou dětem i při zpestření tělovýchovných kroužků. Výchova k občanství získala multilicenční certifikát pro PC - Drogy trochu jinak, který výuku nejen obohatí, ale žáky pro ně lákavou formou zejména nenásilně vzdělává.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

bp 01