ZŠ Podharť se zúčastnila 2. kola výběrového řízení Malých grantů, které vypsal fond T-Mobile ve spolupráci s občanským sdružením AISIS.

Cílem je dát žákům a studentům možnost, jak realizovat své sny a zároveň se naučit psát projekty, které jsou dnes již důležitou klíčovou kompetencí pro život. Vzhledem k faktu, že jsme se probojovali do užšího výběru jako jediná základní škola, staneme se v oblasti Malých grantů vlastně průkopníky a nápady našich mladších žáků se nejspíš neobejdou bez pomoci pedagogů . V nejbližších dnech získáme od fondu T-Mobile 66 000,-Kč, z nichž bude financována řada zajímavých činností a projektů, o nichž Vás budeme průběžně informovat.

Mgr. Stanislava Vojtíšková, zástupkyně ředitelky školy