Hlavně díky dětem se o víkendu 26.-27.dubna podařil uskutečnit další z projektů "Malé granty", financovaných společností T-Mobile.

Cílem bylo zútulnit prostory dílny barevnými dětskými obrázky, které si děti na stěny samy namalují. Akce se zúčastnily děti z kroužku "Tvořivých dílen" a "Keramiky". Účast byla veliká a nadšení ještě větší. Zda se nám práce povedla, můžete sami posoudit z fotografií na našich webových stránkách nebo při návštěvě pracovní dílny přímo ve škole.

Všem "malířům" patří veliký dík za jejich snahu. Myslím, že na svůj výsledek mohou být náležitě pyšní. Nyní již chystáme realizaci dalšího projektu a tím je orientační tabule v prostorách školy. Držte nám pěsti, ať se dílo podaří a nikdo již v naší škole nezabloudí.

Markéta Hošková