Žáci 1. stupně v průběhu dubna, května a června vytvořily hlídky a společně se strážníky Městské policie hlídaly správné dodržování pravidel silničního provozu.

Dodržování odměnili usměváčkem a porušení pravidel mračounem. Společně si všichni ještě jednou zopakovali dopravní značky a situace. Tato akce byla poslední etapou projektu 3. a 4. třídy - Bezpečná silnice v tomto školním roce. Celý projekt uzavřou žáci v září, kdy jsou připraveny soutěže pro rodiče a budoucí prvňáčky.

Rádi bychom poděkovali strážníkům městské policie za velmi pěkný přístup k dětem a trpělivost, panu Bartošovi a panu Haukemu za vzornou organizaci hlídek.

Těšíme se v příštím školním roce na další spolupráci.

žáci 3. a 4. třídy