V průběhu března se naše škola zapojila do projektu Nadace ČEZ Oranžová učebna. Tímto projektem chceme nakoupit notebooky pro žáky a podpořit tak školní výuku prostřednictvím informačních a komunikačních technologií.

Jedním z vodítek při výběru projektu si Skupina ČEZ stanovila i názor veřejnosti. Proto vás tímto žádáme, abyste ve dnech od 15. dubna do 15. května 2010 hlasováním podpořili naši školu na webových stránkách www.cezregionum.cz a zvýšili tak šanci přidělení nadačního příspěvku. Na uvedených internetových stránkách najdete také podrobná pravidla hlasování a průběžné výsledky. K výsledkům hlasování bude přihlížet správní rada Nadace ČEZ, která z každého regionu vybere školy, kterým nadační příspěvek poskytne. Tři z hlasujících mohou navíc získat i atraktivní cenu v podobě mininotebooku.

!! Hlasujte pro nás !!

Hlasování probíhá na stránkách: www.cezregionum.cz