Na četné žádosti rodičů přecházíme od 3. září na změnu ve stravovacím systému naší školní jídelny.

• Jídla se budou objednávat nebo odhlašovat prostřednictvím kiosku v budově školy nebo internetové aplikace (hesla k aplikaci budou k dostání od 29. srpna u vedoucí školní jídelny).
  • Placení jídel bude probíhat strháváním příslušné částky z kreditu žáka v okamžiku, kdy si strávník objedná jídlo (zaplacení obědů na následující měsíc neznamená, že byly obědy objednané). Kredit si žáci budou moct dobít zaplacením částky na jeden nebo více měsíců:
    • v pokladně školy (zpravidla poslední tři pracovní dny v měsíci),
    • pomocí bezhotovostního převodu (od 20. září).
  • Identifikace strávníka pro objednávání, odhlašování, vydávání jídla bude probíhat pomocí čipu (ten zároveň umožňuje majiteli vstup do budovy školy), který bude k dispozici k pronájmu od 29. srpna u vedoucí školní jídelny.

Bližší informace na školním webu www.zspodhart.cz nebo na nástěnce v prostorách školní jídelny od 27. srpna 2012.

Věříme, že nový systém rádi uvítáte.

Mgr. Radan Černý, zástupce řed.