V minulém měsíci jsme měli tři schůzky. Ne vždy jsme se sešli všichni vzhledem k různým školním akcím nebo někteří členové zapomněli na schůzku.

Na schůzkách jsme připravovali naši novou rubriku na nástěnku. Každý měsíc se dozvíte, kdo na naší škole oslaví své narozeniny a svůj svátek. Začátkem měsíce také těmto oslavencům zahrajeme písničku za školního rozhlasu.

Máme hodně práce se sběrem víček. Připravujeme akci na další měsíc a přemýšlíme o dalších rubrikách na nástěnku.

Nezapomeňte na logo, motto a název našeho školního parlamentu. Budeme rádi, když pomůžete s tvorbou a své návrhy nám "pošlete" do schránky v 1. patře nebo je předáte svému zástupci.

redaktor ŽP