ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

 Na naší škole opět působí žákovský parlament. Má svou klubovnu, která je sice skromná, přesto útulná. Parlament je demokratickým spojením mezi pedagogy, staršími žáky a vedením školy, neboť často jsou to právě žáci, kteří přicházejí se zajímavými nápady pro zlepšení chodu školy. K tomu, aby se věci dařily, významným způsobem napomáhá paní učitelka Marta Mokrá, která je obětavým průvodcem i moudrou rádkyní a spojovacím článkem mezi mládeží a dospělými. Víc hlav víc ví, a tak pravidelná setkávání jistě nejsou na škodu. Někteří z nich zároveň působí i v žákovském zastupitelstvu města, jež se také snaží naslouchat nápadům naší mladší generace. K pocitu sounáležitosti jistě přispívá i pravidelné připomenutí významných dnů v životě spolužáků, kdy se naším školním rozhlasem rozezní každý měsíc píseň a přání na počest oslavy jmenin či narozenin. Přeji jim hodně entuziasmu a těším se na spolupráci. 

za vedení školy Mgr. S. Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.