Ve čtvrtek 19. května se zúčastnili naši žáci okresního kola dopravní soutěže, kterou pořádal DDM – Jednička.

Žáci soutěžili ve znalosti pravidel silničního provozu, v poskytování první pomoci, v jízdě zručnosti a jízdě na dopravním hřišti.
V 1. kategorii se naše družstvo ve složení – Adéla Kuhnelová, Veronika Kalinová, Petr Škop, Václav Lokvenc umístilo na 3. místě.
Ve 2. kategorii se družstvo ve složení – Adéla Hermanová, Andrea Dymešová, Matěj Vyšohlíd, Kryštof Polák umístilo na 2. místě.
V hodnocení jednotlivců se umístila Adéla Hermanová a Kryštof Polák na 2. místě.
Všem soutěžícím blahopřejeme k pěkným výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Ivana Pešťáková