Dne 12. ledna 2016 se uskutečnil tradiční atletický závod ve skoku vysokém.

Podharťská laťka se stala již prestižním meatingem v širším regionu Dvora Králové nad Labem a tak se na ní vytvářejí skutečně kvalitní výkony.
Žáci naší školy na startovní listině jednoznačně převládali a za své výkony se skutečně nemuseli stydět. Bohužel se nám nepodařilo ukořistit kov nejcennější, ale hned následující stříbro jsme brali dvakrát a to zásluhou Aničky Dušánkové a Tomáše Kubíčka. Bronz si odnesli také hned dva naši atleti a to Vojta Marel a Honza Mencl. Bramborová medaile zůstala pro Alexe Patáka.
Těšíme se na další ročník a určitě naše borce nezaskočil ani výkon našeho bývalého žáka Jaroslava Guzana, který ve své „domovině“ posunul letos laťku v kategorii dorostu do výšky 180cm.

Mgr. Petr Novotný