ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Již 15. ročník tradičního běžeckého závodu zorganizovala Základní škola Schulzovy sady s pomocí ostatních základních škol, města a čokoládovny Carla. Počasí bylo na říjen docela povedené, pro závodníky téměř ideální.

Naše škola si závod nenechala ujít, zúčastnily se téměř všechny třídy! V kategorii prvňáčku jsme zastoupení neměli, ale o to více se nám zadařilo v kategorii 2. a 3. tříd. Na třetím místě mezi dívkami doběhla Nikola Havlová, mezi chlapci nenašel přemožitele Matěj Kubíček, jeho skvělý výkon ještě třetím místem podpořil Šimon Ryba. V kategorii elévů (4. a 5. třídy) se na stříbrné pozici umístila Kateřina Kubíčková, mezi stejně starými chlapci vybojoval také stříbrnou medaili Pepa Hanzlíček. Další vydařenou kategorií byly mladší dívky, o jedinou vteřinu byla poražena Anna Dušánková a brala stříbro, tři naše další závodnice se seřadily na pátém, šestém a sedmém místě. Kategorie nejstarších dívek i chlapců byla poznamenána velmi nízkou účastí, z naší školy závodili pouze tři běžci. Nutno dodat, že žáci deváté třídy se nemohli zúčastnit z důvodu konání exkurze, několik medailových adeptů by se mezi nimi bez pochyby našlo.
Děkujeme organizátorům, vše se obešlo bez problémů. Všem běžcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy! A už teď se těšíme na další ročník.

Mgr. Vojtěch Hulík

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.