Družstvo mladších žáků naší školy vyhrálo okresní kolo dopravní soutěže a postoupilo do krajského kola, které se konalo v Náchodě.

Družstvo ve složení Lucie Dušková, Adéla Hermanová, Kryštof Polák a Václav Lokvenc úspěšně reprezentovali naši školu. V silné konkurenci, kde byli vlastně nováčkové a získávali zkušenosti – obsadili 5. místo. Disciplíny byly podobné jako v okresním kole – jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, poskytování první pomoci a práce s mapou. Po absolvování první části na dopravním hřišti jsme odjeli do Sněžného v Orlických horách, kde jsme byli ubytováni v příjemném areálu. Odměnou za vynaložené úsilí byl program, který připravili pracovníci z Domu dětí v Rychnově nad Kněžnou. Všem se nám na závodech líbilo, poznali jsme hodně nových kamarádů a budeme se snažit uspět i v příštím školním roce.

Mgr. Ivana Pešťáková