ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Družstvo mladších žáků naší školy vyhrálo okresní kolo dopravní soutěže a postoupilo do krajského kola, které se konalo v Náchodě.

Družstvo ve složení Lucie Dušková, Adéla Hermanová, Kryštof Polák a Václav Lokvenc úspěšně reprezentovali naši školu. V silné konkurenci, kde byli vlastně nováčkové a získávali zkušenosti – obsadili 5. místo. Disciplíny byly podobné jako v okresním kole – jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, poskytování první pomoci a práce s mapou. Po absolvování první části na dopravním hřišti jsme odjeli do Sněžného v Orlických horách, kde jsme byli ubytováni v příjemném areálu. Odměnou za vynaložené úsilí byl program, který připravili pracovníci z Domu dětí v Rychnově nad Kněžnou. Všem se nám na závodech líbilo, poznali jsme hodně nových kamarádů a budeme se snažit uspět i v příštím školním roce.

Mgr. Ivana Pešťáková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.