21.5. 2015 se konalo  okresní kolo dopravní soutěže, kterého se zúčastnila dvě družstva ze ZŠ Podharť.

Soutěžilo se v jízdě zručnosti na kole, v pravidlech provozu na pozemních komunikacích – teoretická část , praktická část na dopravním hřišti, zásady poskytování první pomoci. Žáci, kteří navštěvují dopravní kroužek, se umístili v první kategorii na 1. místě a postupují do krajského kola v Náchodě. Vítězné družstvo soutěžilo ve složení – Lucie Dušková, Adéla Hermanová, Vojtěch Polák, Václav Lokvenc.
Ve druhé kategorii soutěžili - Pavlína Jizbová, Aneta Sychrová, Matěj Vyšohlíd, Kryštof Polák a obsadili krásné 2. místo. Všem žákům blahopřejeme a vítěznému družstvu přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Ivana Pešťáková