ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

21.5. 2015 se konalo  okresní kolo dopravní soutěže, kterého se zúčastnila dvě družstva ze ZŠ Podharť.

Soutěžilo se v jízdě zručnosti na kole, v pravidlech provozu na pozemních komunikacích – teoretická část , praktická část na dopravním hřišti, zásady poskytování první pomoci. Žáci, kteří navštěvují dopravní kroužek, se umístili v první kategorii na 1. místě a postupují do krajského kola v Náchodě. Vítězné družstvo soutěžilo ve složení – Lucie Dušková, Adéla Hermanová, Vojtěch Polák, Václav Lokvenc.
Ve druhé kategorii soutěžili - Pavlína Jizbová, Aneta Sychrová, Matěj Vyšohlíd, Kryštof Polák a obsadili krásné 2. místo. Všem žákům blahopřejeme a vítěznému družstvu přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Ivana Pešťáková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.