ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Také tento školní rok se naše škola zapojila do mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan.

Soutěž je rozdělena do šesti kategorií pro základní školy a střední školy. Nejmladší soutěžící - žáci 2 a 3. ročníků řešili 18 úloh a všichni tedy do soutěže vstupovali s 18 body. V dalších kategoriích určených pro ZŠ, tj. Klokánek (4. a 5. ročníky), Benjamín (6. a 7. ročníky) a Kadet (8. a 9. ročníky) řešili žáci 24 úloh a s tolika body i vstupovali do soutěže.
Úlohy ve všech kategoriích jsou rozděleny do tří skupin podle bodování - úlohy za 3, 4 a 5 bodů. Za každou správně zodpovězenou otázku získává žák příslušný počet body. Za neřešenou úlohu nezíská ani neztratí soutěžící žádný bod a za špatně zodpovězenou úlohu se odečítá jeden bod. Za celou školu byla zpracována statistika získaných bodů v každé kategorii a jména nejlepších soutěžících zaslána k dalšímu zpracování na úrovni okresu a kraje.
Nejlepší řešitelé:
CVRČEK (celkem 90 bodů):
Petr Škop (3.) - 65 bodů, Jan Mádle (2.A) - 60 bodů, Jaroslav Kortan (3.) - 60 bodů
KLOKÁNEK (celkem 120 bodů):
Markéta Žižková (4.A) - 88 bodů, Adam Sziemeister (4.B) - 74 bodů, Vojtěch Marel (5.) - 70 bodů
BENJAMÍN (celkem 120 bodů):
Eva Žižková (7.A) - 87 bodů, Vojtěch Kohout (7.A) - 69 bodů, Tadeáš Paťava (7.B) - 66 bodů
KADET (celkem 120 bodů):
Tereza Hulíková (8.) - 60 bodů, Adéla Zajícová (8.) - 56 bodů, Bára Klímová (8.) - 49 bodů
Všem úspěšným soutěžícím gratulujeme k pěkným výsledkům v soutěži. O dalších výsledcích svých dětí se můžete informovat na třídních schůzkách u třídních učitelů prvního stupně a u učitelů matematiky na druhém stupni. 

Mgr. Marta Mokrá

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.