ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 5. 12. se 7 žáků deváté třídy zúčastnilo již 10. ročníku soutěže mladých budoucích odborníků „Já už to umím, znám", pořádané každoročně

Střední školou technickou a řemeslnou Nový Bydžov. Akce se konala ve výcvikovém centru Hlušice na podporu řemesel a učňovského školství a je pořádána ve spolupráci se Střední školou gastronomie a služeb Nová Paka a Střední školou zahradnickou Kopidlno. Letošního jubilejního ročníku se účastnilo 32 základních škol v 11 řemeslných oborech.
Naši žáci se prezentovali ve 3 disciplínách, a to mladý cukrář, kuchař, automechanik a právě v posledním jmenovaném oboru zaznamenali velký úspěch, přestože už nikdo z nich nedoufal, že dosáhne na přední umístění. O to větší a velmi milé překvapení bylo 1. místo Jakuba Kröner, 2. místo Matěje Stříbrného a 4. místo Jana Záruby, za což jim patří ze strany školy velké poděkování. Celá akce byla zpestřena hodinovou barmanskou show v podání mistra ČR a Evropy Davida Neumanna, což byla pro žáky třešnička na dortu soutěžního dopoledne.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat vedení naší školy za umožnění účasti na této podnětné akci pro vycházející žáky a pořádajícím školám za pozvání a těšíme se na další spolupráci. 

Mgr. Ivana Codrová, výchovná poradkyně

Tisková zpráva k 10. ročníku čtěte zde

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.