ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 22. 10. 2014 jeli 4 žáci / A. Sychrová, J. Kröner, F. Šturm, O. Valášek/ z 9. třídy do Hořic na střední odbornou školu,

aby se zúčastnili soutěže, která nahradila každoroční Ekomládě. V této soutěži se vždy naši žáci umísťovali na předních místech a nezklamali ani letos. I když soutěž změnila svá pravidla a stala se náročnější, byla opět velmi zábavná. Žáci chodili po stanovištích, kde plnili úkoly z matematiky, chemie, fyziky a biologie. Určovali druhy optických čoček, sílu vlasu, poznávali osivo, předložené rostliny, pracovali s periodickou soustavou prvků, sestavovali modely molekul nerostů, řešili matematické úlohy. V konečném zúčtování s minimálními bodovými rozdíly obsadilo naše družstvo pěkné 6. místo z 11 zúčastněných. Všem patří poděkování. 

Mgr. Ivana Codrová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.