Se žáky 8. třídy jsme se rozhodli vytvořit výtvarná díla na téma Mikrokosmos-Makrokosmos, kde jsme se věnovali hlavně světu pod mikroskopem – buňkám a buněčným organismům.

Z hotových prací bylo vybráno 5 nejzdařilejších, které jsme poslali do soutěže, kterou pořádala Střední škola vizuální tvorby, Art-floral-desing v Hradci Králové. Dne 13. 6. proběhla vernisáž děl spolu s vyhlášením výsledků. Z této soutěže si naši žáci Michaela Zemková, Filip Leder, Alena Pavlasová, Leona Benáková a Eliška Školníková odnesli diplomy a Eliška navíc získala čestné uznání a pohár za 4 místo v oblasti kresba – malba. Z více než 120 výtvarných prací je to výborný výsledek jejího snažení.

Mgr. Aneta Jahelková