ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Letošní ročník byl na doporučení České komise pro UNESCO zasvěcen tématu Rodinné zemědělství aneb naše zahrádka a pole, které zaujalo děti a pedagogy z celého světa natolik, že se ho zúčastnili v rekordním počtu – zaslali 27 868 prací ze 77 zemí světa.

 Z došlého počtu ocenila porota 1 516 exponátů a udělila 200 medailí. České děti letos výstavu obeslaly 5 193 pracemi a bylo jim uděleno 687 ocenění, z toho 98 medailí.
Žáci naší školy, Anna Heřmanová a Matěj Kubíček, získali za své výkresy Čestná uznání.  Blahopřejeme jim i vedoucí výtvarného kroužku paní Haně Pfeiferová k dosaženému úspěchu a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. S. Vojtíšková, ředitelka školy

Další výtvarné úspěchy našich žáků 

Upřímně gratulujeme naší žákyni 5. B Tereze Hubené, která se v soutěži „Máme rádi přírodu“ pořádané hnutím Brontosaurus, umístila na překrásném 1. místě v kategorii 3. – malba. Předávání cen proběhne v září na „Dortu pro Brontosaura“, při příležitosti oslav 40. narozenin Hnutí Brontosaurus v Telči.

                                                                                  Mgr. Lenka Paťavová

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.