Letošní ročník byl na doporučení České komise pro UNESCO zasvěcen tématu Rodinné zemědělství aneb naše zahrádka a pole, které zaujalo děti a pedagogy z celého světa natolik, že se ho zúčastnili v rekordním počtu – zaslali 27 868 prací ze 77 zemí světa.

Z došlého počtu ocenila porota 1 516 exponátů a udělila 200 medailí. České děti letos výstavu obeslaly 5 193 pracemi a bylo jim uděleno 687 ocenění, z toho 98 medailí.
Žáci naší školy, Anna Heřmanová a Matěj Kubíček, získali za své výkresy Čestná uznání.  Blahopřejeme jim i vedoucí výtvarného kroužku paní Haně Pfeiferová k dosaženému úspěchu a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. S. Vojtíšková, ředitelka školy

Další výtvarné úspěchy našich žáků

Upřímně gratulujeme naší žákyni 5. B Tereze Hubené, která se v soutěži „Máme rádi přírodu“ pořádané hnutím Brontosaurus, umístila na překrásném 1. místě v kategorii 3. – malba. Předávání cen proběhne v září na „Dortu pro Brontosaura“, při příležitosti oslav 40. narozenin Hnutí Brontosaurus v Telči.

Mgr. Lenka Paťavová