ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve středu 4. 5. se uskutečnily na městském stadionu atletické závody O POHÁR RADNICE města Dvora Králové nad Labem.

V tomto sportovním klání mezi sebou soupeřila čtyřiadvacetičlenná družstva základních škol Schulzovy sady, Strže, 5. května a Podhartě. Naši borci si vzali tyto závody k srdci a bojovali ze všech sil. Vyvrcholením sportovního odpoledne a také poslední disciplínou byla smíšená štafeta chlapců a dívek jak starších tak i mladších. Celý stadion byl pln očekávání, jak dopadne boj na cílové pásce. Naši štafetu rozbíhal Matěj Poličanský, předával Milanu Holmanovi, ten dával štafetový kolík na ruku Markétě Holmanové a ta naší matadorce Nikole Fejglové, která nádherným sprintem vybojovala třetí místo. A to byl pro nás ten nejdůležitější okamžik, neboť díky tomu jsme doslova o píď (tj. dva a půl bodu) vybojovali celkové druhé místo !!!!!!! Všem závodníkům a závodnicím patří velké díky a těšíme se na další ročník tohoto hezkého závodu. 

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.