ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V březnu jsme v článku Matematické soutěže psali o výsledcích školních kol Matematického klokana, Matematické olympiády a Pythagoriády

a již proběhla další kola. V okresním kole matematické olympiády, které proběhlo v dubnu, nás v kategorii 6. tříd v Trutnově reprezentovala Eva Žižková - mezi jednadvaceti soutěžícími obsadila deváté až čtrnácté místo. V kategorii sedmých tříd v konkurenci dvaadvaceti žáků Adéla Zajícová, Tereza Hulíková a Markéta Holmanová byly úspěšnými řešitelkami.
V okresním kole Pythagoriády, které probíhalo v květnu, jsme měli soutěžící v kategorii pátých a šestých tříd. Za páté ročníky nás reprezentovali chlapci Marek Malich, Ondřej Schwarz a Jan Ryba. Za šesté třídy nejlepšího výsledku dosáhla opět Eva Žižková, která obsadila sedmé až desáté místo mezi třiadvaceti soutěžícími, když vyřešila deset úloh
z patnácti. Dále se pěkně umístili Daniel Šmíd a Dominika Rezková.
Největšího úspěchu dosáhla děvčata našich třetích ročníků v soutěži Matematický klokan, ve které organizátor provedl hodnocení žáků v okrese a kraji. V kategorii Cvrček obsadila Markéta Žižková 1. - 2. místo v celém okrese a tedy 3. - 10. místo v kraji, když získala 85 bodů z 90 možných! Karolína Bartošová a Kateřina Kubíčková obsadily 2. - 3. místo v okrese s 84 body.
Všem děkujeme za reprezentaci školy a věříme, že příštích ročníků se účastní i starší žáci. Úspěšným soutěžícím gratulujeme!

Mgr. Marta Mokrá, učitelka matematiky

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.