V průběhu školního roku 2013/2014 se naše škola zúčastnila tradiční školní ligy v miniházené, která je určena pro žáky 4. a 5. tříd základních škol.

Mladí házenkáři ze ZŠ Podharť se setkávali s ostatními hráči každý měsíc od října do května v hale ZŠ Strž a turnajovým systémem zápolili o body do celkové tabulky v konkurenci pěti královédvorských škol.
Do posledního turnaje, který se konal 14. května, naši borci vstupovali s vědomím, že už je nikdo o první místo nepřipraví. V závěrečném klání jsme potvrdili naši suverenitu a bez ztráty „kytičky“ si „Podharťáci“ v kategorii 4. tříd přebírali zlaté medaile. V soutěži o nejlepšího střelce vynikl prvním místem Karel Vašák.
Všem hráčům děkuji za účast a sportovní nasazení při utkáních, rodičům pak za podporu a pomoc při účasti našeho týmu v soutěži.

Mgr. Radan Černý