ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

29. 1. 2014 se naše škola zastoupená pěti žáky zúčastnila třetího ročníku vědomostně- dovednostní soutěže „ Klání malých školáků" v kině Svět. 

Ze 4. tříd soutěžili (Jakub Klikar, Adam Nápravník, Ondřej Houžvic, Adéla Hermanová), a ze třetí třídy Kateřina Kubíčková. Žáci soutěžili v doplňování přísloví, prokazovali své znalosti cizího jazyka, poznávali málo známé předměty, chronologicky řadili vynálezy, luštili přesmyčky a testovali vědomosti o našem městě. Mezi vědomostními koly soutěže byly vkládány týmové disciplíny vyžadující „zvláštní dovednosti“ jako například pojídání kyselého hada ve dvojici s rukama za zády, přenášení lentilek z talířku do skleničky pomocí brčka, nebo překážková dráha, kterou musel překonat bonbon marshmallow „poháněný“ foukáním soutěžícího.
„ÁBéčka Podharťáci“ (jak se žáci našeho družstva nazvali), přes malé věkové znevýhodnění oproti ostatním soutěžícím týmům, bojovali ze všech svých sil a vybojovali naší škole pěkné 3. místo. Tímto jim děkuji a přeji hodně štěstí do příštího ročníku soutěže. Ráda bych také poděkovala organizátorům za perfektní zorganizování soutěže, které poskytla žákům zajímavou formu zpestření výuky.

Mgr. Lenka Buřvalová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.