Dne 13. 11. 2013 se naši dva spolužáci Jan Samek a Jan Hettler zúčastnili 9. ročníku soutěže o zručnosti žáků v devátých třídách,

v SŠ Řemeslné v Jaroměři. Jako doprovod s nimi jel náš pan školník Jaroš. Soutěž se skládala ze 4 disciplín, např. řezání lišty na tři stejné díly a šroubování vrtů a další. Celkově se oba umístili na krásném 6. a 7. místě z 34 soutěžících. Jsme pyšni na své spolužáky, blahopřejeme k úspěchu a těšíme se na další soutěž konající se 6. 12. 2013 s názvem „Já už to znám, umím…“ v Hlušicích u Nového Bydžova.

Aneta Baudyšová a Alena Šrámková