ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pátek 14. 6. 2013 jsme navštívili Střední školu vizuální tvorby v Hradci Králové, kde v dopoledních hodinách noví mistři floristé skládali Mistrovskou zkoušku za přítomnosti veřejnosti.

Poté jsme si prohlédli výstavu ročníkových studentských uměleckých prací floristického a branding designu AKADEMIE 2013. Byla to opravdu nádherná umělecká díla, která nám poskytla další nápady. V odpoledních hodinách se konalo vyhlášení výsledků soutěže Art-Floral-Desing pro základní školy, do které naše škola zaslala dva keramické modely – „Most“ od Lukáše Weigla a „Pařez“ od Jitky Polákové. V kategorii D OBJEKT jsme získali oba medaile za účast a Lukáš Weigl obdržel pohár za 3. místo se svým modelem. Za pedagogické vedení při soutěži obdržela paní učitelka Hošková dárkový poukaz na floristický seminář na Střední škole vizuální tvorby Hradec Králové.

Lukáš Weigl a Jitka Poláková, žáci 9. třídy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.