Dne 5. 6. 2013 se konala atletická soutěž o Pohár radnice ve Dvoře Králové n. L.

Soutěžilo se v skoku do dálky, výšky, běhu na 60m, 150m, 300m, 600m, 800m. a v hodu koulí a míčkem. Samozřejmě že nechyběla ani štafeta smíšených kategorií, (mladší a starší žáci a žákyně), ve které jsme skončili na úžasném třetím místě. Závody jsme si krutopřísně užily a tuto radost ještě zvýšilo vyhlášení umístění. Celkově jsme skončili na opravdu dokonale nejlepším nejborcovnějším druhém místě. Náš skvělý učitel Novas tento úspěch vyhodnotil jako nejlepší sportovní výkon z tohoto školního roku. Největší zásluhy na umístění mají Matěj Šturm, Lenka Pozděnová, Nikola Fejglová, Patrik Linhart, Daniel Semerák…. Bez těchto borců bychom nebyli na zmiňovaném druhém místě. Na těchto závodech samozřejmě nechyběla ani sranda natož vtipné zážitky. Např. naše borkyně Květa Sandulová šla házet na betonový plac koulí v tretrách, no naštěstí se jí nic nestalo. Tyto závody jsme si užili i přes nepříznivý přeháňkový dešť a k tomu všemu jsme ze sebe vydali maximální výkon a za toto snažení se nám dostalo zaslouženého již po třetí zmiňovaného druhého místa.

Daniela Klejšmídová, Květoslava Sandulová - 8.tř.