ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 5. 6. 2013 se konala atletická soutěž o Pohár radnice ve Dvoře Králové n. L.

Soutěžilo se v skoku do dálky, výšky, běhu na 60m, 150m, 300m, 600m, 800m. a v hodu koulí a míčkem. Samozřejmě že nechyběla ani štafeta smíšených kategorií, (mladší a starší žáci a žákyně), ve které jsme skončili na úžasném třetím místě. Závody jsme si krutopřísně užily a tuto radost ještě zvýšilo vyhlášení umístění. Celkově jsme skončili na opravdu dokonale nejlepším nejborcovnějším druhém místě. Náš skvělý učitel Novas tento úspěch vyhodnotil jako nejlepší sportovní výkon z tohoto školního roku. Největší zásluhy na umístění mají Matěj Šturm, Lenka Pozděnová, Nikola Fejglová, Patrik Linhart, Daniel Semerák…. Bez těchto borců bychom nebyli na zmiňovaném druhém místě. Na těchto závodech samozřejmě nechyběla ani sranda natož vtipné zážitky. Např. naše borkyně Květa Sandulová šla házet na betonový plac koulí v tretrách, no naštěstí se jí nic nestalo. Tyto závody jsme si užili i přes nepříznivý přeháňkový dešť a k tomu všemu jsme ze sebe vydali maximální výkon a za toto snažení se nám dostalo zaslouženého již po třetí zmiňovaného druhého místa.

Daniela Klejšmídová, Květoslava Sandulová - 8.tř.

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.