ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 23. 5. se zúčastnili naši žáci dopravní soutěže. Měli jsme zástupce v 1. i ve 2. kategorii. Žáci soutěžili v poskytování první pomoci, v jízdě zručnosti, jízdě na dopravním hřišti a psali testy z pravidel silničního provozu.

V první kategorii soutěžilo družstvo ve složení:Barbora Hošková, Veronika Lašová, Jan Šimek a Matěj Vyšohlíd – všichni jsou žáky 5. B a umístili se na 5. místě. Ve druhé kategorii soutěžilo družstvo ve složení: Helena Petrová, Andrea Zaorálková, Lukáš Weigl a Jakub Zandler – všichni jsou žáky 9. třídy – umístili se na pěkném 3. místě. Helena Petrová byla vyhlášena nejlepší v kategorii dívky – jednotlivci. Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Ivana Pešťáková

ds13 01

ds13 02

ds13 03

ds13 04

ds13 05

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.