Dne 23. 5. se zúčastnili naši žáci dopravní soutěže. Měli jsme zástupce v 1. i ve 2. kategorii. Žáci soutěžili v poskytování první pomoci, v jízdě zručnosti, jízdě na dopravním hřišti a psali testy z pravidel silničního provozu.

V první kategorii soutěžilo družstvo ve složení:Barbora Hošková, Veronika Lašová, Jan Šimek a Matěj Vyšohlíd – všichni jsou žáky 5. B a umístili se na 5. místě. Ve druhé kategorii soutěžilo družstvo ve složení: Helena Petrová, Andrea Zaorálková, Lukáš Weigl a Jakub Zandler – všichni jsou žáky 9. třídy – umístili se na pěkném 3. místě. Helena Petrová byla vyhlášena nejlepší v kategorii dívky – jednotlivci. Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Ivana Pešťáková

ds13 01