ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

 Žáci ZŠ Podharť se 16. května 2013 zúčastnili okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů – OVOV v Trutnově.

Tento pohybový program si pro žáky základních škol po celé republice připravili olympijští vítězové v desetiboji Robert Změlík a Roman Šebrle. Naši žáci v průběhu dne plnili postupně jednotlivé disciplíny, kterými byly: trojskok, skákání přes švihadlo, kliky, běh na 60 m, hod medicinbalem, leh sedy a driblink. Naměřené výkony se převáděly na body, jež se na závěr dne sečetly a určily tak pořadí jednotlivců a družstev. Naše družstvo obsadilo v celkovém hodnocení 3. místo a mezi jednotlivci se ve svých kategoriích blýskli 2. místem Tereza Hulíková, která si tak vybojovala účast v krajském kole, a 3. místem Linhart Patrik. Souhrou postupových pravidel se krajského kola zúčastní i ze 4. místa Milan Holman. Všem žákům a rodičům, kteří se podíleli na úspěších naší školy, děkuji a těším se na další kola OVOV.

Mgr. Radan Černý

13ovov 01

13ovov 02

13ovov 04

13ovov 03

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.