V průběhu školního roku 2012/2013 se naše škola zúčastnila tradiční školní ligy v miniházené, která je určena pro žáky 4. a 5. tříd základní škol.

Mladí házenkáři ze ZŠ Podharť se setkávali s ostatními hráči každý měsíc od října do května v hale ZŠ Strž a turnajovým systémem zápolili o body do celkové tabulky.
Po posledním turnaji, jenž se konal 15. května, se „Podharťáci“ umístili na 3. místě v kategorii 5. tříd a na 4. místě v kategorii 4. tříd. V soutěži o nejlepšího střelce vynikl pátým místem Dominik Linda.
Všem hráčům děkuji za účast a sportovní nasazení při utkáních, rodičům pak za podporu a pomoc při účasti našeho týmu v soutěži.

Mgr. Radan Černý

hz13 01