ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Výtečné umístění holek - 1. na okrskovém turnaji. Hvězdný tým podharťských bojovnic si řekl své již tradiční "jdeme do toho" a vydal se na okrskový turnaj v košíkové dívek , který se konal 28. února 2007 v Základní škole Strž.

Po zběžném přehlédnutí soupeřek nám vůbec nebylo do smíchu, ale i přes neúčast nejvyšší podkošové hráčky si děvčata řekla: "Bez boje to nevzdáme". Během prvního zápasu došlo k obratu v přístupu hráček ke hře. A to v momentu, kdy jsme střelili první dva koše proti agresivně vypadajícímu oranžovému týmu Komenského školy. Další minuty už byly pod taktovkou našich děvčat a výsledek 14:0 ukázal, kdo bude favoritem turnaje. Následující zápas proti sportovní škole Strž byl bojem o prestiž nejvyšší. Zde se opět ukázala podharťská hrdost, tvrdost, bojovnost a houževnatost a díky nim jsme udrželi další nulu a vyhráli 8:0. V dalších bojích nám osud nadělil nejbystřejšího soupeře v podobě děvčat z dvorského gymnázia. Pro nás to byl poslední zápas, a to zápas finálový. Díky dvěma chybám obrany jsme v tomto boji inkasovali dva koše, a to jediné dva koše za celý turnaj. Závěrečná siréna dala popud k obrovskému veselí a radosti do tváří basketbalistek ZŠ Podharť. Svoje přesvědčivé vítězství v okrskovém kole budeme obhajovat 21. března na okresním kole košíkové děvčat v Trutnově. Držme palce a pěsti hráčkám Nikole Kazdové, Andrejce Halbichové, Nikole Šestákové, Lence Justové, Valerii Krošlákové, Andrejce Vonkové, Monice Dubecké a Máje Horové.

Bohaté sportovní úspěchy přeje nehrající trenér Petr Novotný a všichni příznivci podharťských baskeťaček.

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.