Jako každý rok se naše škola zúčastnila atletických přeborů, a to okrskového kola Poháru rozhlasu. Naši sportovci dosáhli krásných úspěchů v obou věkových kategorií a dokázali, že i malá škola může být velikou konkurencí.

Celkem jsme získali 5 zlatých, 4 stříbrné, 4 bronzové a 6 bramborových medailí. Za všechny alespoň výčet borců, kteří nám získali zlato :
Barča Konečná – míček
Tomáš Novotný – míček
Pavel Pozděna – skok vysoký, běh na 60 m
Patrik Balihar – vrh koulí

Týmy staršího i mladšího žactva se dostavily v plném počtu a i ve svém osobním volnu dokázaly, že jim úspěchy naší školy nejsou lhostejné. Všichni borci se se ctí vrhli do zápolení a i přes drobné neúspěchy bojovali s podharťským nasazením. Báječnou atmosféru si vytvořilo hlavně družstvo mladšího žactva, jehož děvčata získala v těžké konkurenci celkové 3. místo.

Všem závodníkům bez výjimky všichni děkujeme a přejeme další vavříny na poli sportu.

Mgr. Petr Novotný